Tallinder i elita światowego jeździectwa


Pod koniec ubiegłego tygodnia w unikalnej atmosferze sopockiego hipodromu odbyły się światowej rangi Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody CSIO 5*. Wspomniany konkurs skoków jest jednym z najważniejszych wydarzeń w światowym kalendarzu sportów jeździeckich.

Sport i elegancja

W czasie tej prestiżowej imprezy Tallinder jako Partner Modowy całego wydarzenia promował swoją letnią kolekcję w specjalnie na tę okazję przygotowanym pop-up store, który swoim wystrojem i aranżacją nawiązywał do wnętrza salonów marki, z całą dbałością o detale, dopracowanym stylem i unikalnym klimatem. W trakcie najbardziej prestiżowej imprezy jeździeckiej w kraju goście, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami z kolekcji Tallindera, docenili jej elegancję, wyrafinowany styl, jakość i subtelny design.

Tallinder jako  Partner Modowy CSIO 5

Wyjątkowe połączenie tradycji i stylu

Tallinder i wydarzenie rangi CSIO 5*posiadają wiele cech wspólnych – prestiż, wyjątkową jakość, poszanowanie tradycji, a zarazem nowoczesność i najwyższej klasy profesjonalizm. Dlatego współpraca obu marek była bardzo naturalna i okazała się idealnym połączeniem sportu i elegancji. Trzeciego dnia imprezy, pod patronatem marki Tallinder zostały rozegrane niezwykle widowiskowe zawody, których zwycięzcą został Darragh Kenny z Irlandii na koniu Catuso, drugie miejsce zajął zawodnik z Niemiec Holger Wulschner na BSC Cavity, na trzeciej pozycji uplasował się Cassio Rivetti z Ukrainy na Beau Limit.

prestiż, wyjątkową jakość, poszanowanie tradycji, a zarazem nowoczesność

Olimpijskie emocje

W tym roku tę wyjątkową imprezę jeździecką, cenioną za styl i czarujący klimat uświetnili swoją obecnością także medaliści olimpijscy, wśród których znaleźli się m.in. Leszek Blanik, Robert Korzeniowski, Mateusz Kusznierewicz czy Paweł Nastula, powitani przez widzów na sopockim hipodromie owacją na stojąco. Jesteśmy dumni, że marka Tallindera mogła być częścią tak wyjątkowego wydarzenia, pełnego niezapomnianych emocji, spektakularnych sportowych zmagań i efektownych zwycięstw, wzbogacając tak prestiżową imprezę celebracją nowoczesnej elegancji oraz inspirując modowymi propozycjami z najnowszej kolekcji.